İstanbul Gıda Toptancılar Çarşısı

Gıda toptancılarını bir araya getiren Rami’deki “İstanbul Gıda Toptancılar Çarşısı”, yıllardır şehrin önemli ticari merkezlerinden biri oldu ve zamanla gıdanın birinci adresi haline geldi.

Mekânın koşulları nedeniyle çeşitli zorluklar yaşayan gıda toptancıları, Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kayabaşı’nda hayata geçiriliyor.

 Yeni site, önemli projelerin odak noktasında yer alan dikkat çekici bir konuma sahip. Başakşehir ilçesi Resneli Çiftliği Mevkii’nde bulunan proje, Ispartakule ve Şahintepe projelerinin yanı başında. 29 Ekim 2018'de faaliyete açılan "İstanbul Havalimanı" projesine ve ayrıca Kuzey Marmara otobanının yanında konumlanıyor. 

 Gıda Toptancıları Yaklaşık 300 bin m2 ’lik geniş bir alan üzerinde yapımı devam eden sitenin tamamlanması ile beraber yeni ve modern işyerlerine sahip olacak. Sitede yer alacak dükkânlar, esnafın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanmıştır. Aynı zamanda iç hacimlerinin artırılması amacıyla tüm dükkânlar yüksek tavanlı olarak tasarlandı. Dükkânlar arasındaki yollar, araç geçişlerinin rahatlıkla sağlanabileceği gibi kapalı ve açık otoparkların yanında ayrıca tırlara özel otoparkın da yer alacağı projede sitede tüm ihtiyaçlara cevap verecek cami, restoran ve Ticaret Bloğu  gibi sosyal tesisler ile umumi depo ve yönetim binası da yer almaktadır.

 Her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde titiz bir planlamanın sonucunda tasarlanan yeni “İstanbul Gıda Toptancıları Sitesi”, benzersiz konumu, zengin altyapısı ve çağdaş nitelikleriyle standartları yükseltiyor. Projeyle İstanbul yeni bir ticari merkeze, Türkiye de en büyük ticari komplekslerinden birine sahip oluyor…

 

PROJE KÜNYE

  1. Proje Konumu :
  2. Proje Türü :
  3. İnşaat Alanı :
  4. Proje Durumu :